Can I help you? Write it me! // místo pro Tvoji reklamu

Freedom of the Seas - největší loď světa

11. února 2009 v 15:32 | Werunka |  Naše tipy a vtipy
Lodní společnost Royal Carribean International se od svého vzniku snažila od svých konkurentů nabízejících zaoceánské plavby po celém světě výrazně odlišit. Dokonalý servis, luxusní jídelníček a soukromé pláže stavěly tuto společnost vždy do popředí. Na přelomu dubna 2006 si zajistila první místo v žebříčku slávy v lodním turistickém průmyslu a v mnoha lidech probudila touhu alespoň jednou v životě zažít pocit, jaké je to plout s její Freedom of the Seas - "Svobodou moří.""Svoboda moří" je nejen lodí největší, ale i nejzábavnější, nejkomfortnější a nejmodernější.
Společnost po mnoha letech zkušeností v turistickém průmyslu věděla moc dobře, jak uspokojit i ty nejnáročnější cestující. Do 18-ti podlažního paláce vysokého 72 metrů umístila taková lákadla, že žádná generace během plavby nikdy nezažije pocit nudy.
Pro sportovně zaměřené hosty vytvořila jako první loď na světě uvnitř lodi surfový park s umělou vlnou a největší umělou horolezeckou stěnu s 11 trasami. Vodní park je kreací gejzírů, vodopádů a fontán s interaktivními sochami a nechybí ani ledové kluziště, fitness centrum a golfové hřiště. Více náročným cestovatelům dokonce vykouzlila boxerský ring o skutečné velikosti.
Naopak pro relaxaci určitě málokdo odolá speciálně vysunutým vířivkám s průsvitným dnem, kterým je možné pozorovat hladinu moře.
Společnost při stavění tohoto luxusního kolosu nezapomněla ani na byznysmeny a lidi, kteří v této hektické době musí "pracovat" i na dovolené. Umístila na loď bezdrátové internetové připojení a postarala se o dostupný signál mobilních operátorů, který na jiných lodích bývá většinou poněkud problematický.
Loď pluje rychlostí 39 kilometrů v hodině, takže během plaveb, které vás zavedou do rajských karibských destinací, můžete kromě zmiňovaných atrakcí rozmazlovat své tělo i mysl vyloženě oddechovými aktivitami. Ráno vás probudí sluneční paprsky a vy si necháte přinést snídani do postele. Pokud si připlatíte za kabinu, budete si pak moci vyjít na svůj balkón a při čtení nějaké krásné knihy z lodní knihovny si můžete vychutnat čerstvý mořský vzduch. Jak si poté uděláte svůj den, záleží pouze na vás. Na lodi je nákupní galerie, kasino, centrum pro děti, salón krásy a zábava, zábava a zábava. "Svoboda moří" přináší i svobodu výběru. Kromě luxusních jídelen s výběrem z jídelníčku, které jsou v ceně zájezdu, je zde dalších 7 restaurací a 11 barů. Takže večer po shlédnutí Broadway show, show na ledě nebo vystoupení bavičů vzhůru do nočního života!
"Svoboda moří" přináší uspokojení všem svým pasažérům a že jich není málo. O maximální počet 4375 cestujících se dokáže postarat 1360 členů posádky a pokud vyloženě netrpíte mořskou nemocí nebo klaustrofobií, určitě stojí za to si jednou takovou dovolenou prožít. V nabídce jsou týdenní plavby po východním a týdenní po západním Karibiku. Vybrat si tedy můžete podle destinací a datumu. Plavby navazují jedna na druhou, takže si můžete rezervovat obě týdenní plavby a za 14 dnů proplout celou touto exotickou oblastí. Cruisy se pohybují mezi 564 až 2 484 dolary na týden podle kabiny, kterou si zvolíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Týnka →SBénko← Týnka →SBénko← | Web | 14. února 2009 v 20:55 | Reagovat

wow... vypadá to... luxusně a monstrozně...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama