Can I help you? Write it me! // místo pro Tvoji reklamu

S club 7 - něco o jejich členech

1. srpna 2007 v 15:31 | Verča a Lucka |  S club 7 - Životopisy
Nejstarší ze skupiny je Tina Anne Barret, narozená 16. září 1976 v západním Londýně. Její přezdívka je buď Tin nebo Tina-tenny. Je narozená ve znamení Panny, má velké hnědé výrazné oči, černé vlasy a velikost nohy 36. Tina je rozvážná a spolehlivá dívka, ale ve skupině je za chytrou rádkyni, diplomatku a perfekcionalistku. Už jako malá se chtěla stát ta-nečnicí, a proto čtyřikrát týdně trávila odpoledne v baletu a osm let studovala v londýnské Arts Educational School (obor tanec). Už v 19-ti letech se odstěhovala od rodičů do vlastního bytu a úspěšně si vydělávala jako doprovodná tanečnice. Má ráda hraní kulečníku a nesnáší matematiku a nečestné lidi. Jejím největším koníčkem je nakupování a její oblíbená barva je červená.
Druhým nejstarším ve skupině je Paul Cattermole, narozený 7. března 1977 v St. Albans u Londýna. Jeho přezdívka je Paul-Cawaks. Je narozen ve znamení ryb, má hnědé oči, hnědé vlasy, několik piercingů a velikost nohy 43. Paul je kreativní a všestranný mladík, miluje fyziku a hudbu. Zpíval už ve třech rockových skupinách a již také pracoval jako ošetřovatel, poštovní doručovatel a majitel baru. Paul má rozvedené rodiče, dva bratry a sestru. Má rád herce Roberta de Nira a Sandru Bulock a grilované kuře. Nesnáší hodiny pletení ve škole. Největším koníčkem jsou pro něj auta a sport a jeho oblíbená barva je oranžová.
Rachel Lauren Steven se narodila 9. dubna 1978 v severním Londýně. Má přezdívku Ratz nebo Ratzilla. Je narozena ve znamení berana, má tmavě hnědé oči, světle hnědé vlasy, piercing v pupíku a velikost nohy 35. Rachel je velmi sebevědomá dívka. Po vystudování Ashmole Sedondary School šla ještě studovat módu a marketing. Pracovala jako recepční pro filmovou společnost Metrodome, a také u módní firmy Miss Moneypenny. Rachel má rozvedené rodiče. Její matka Linda se po rozvodu znovu vdala a její otec Michael se znovu oženil. Tím Rachel získala nevlastního tátu Russela, a nevlastní matku Christinu. Má dva vlastní bratry Jasona a Leeho a jednoho nevlastního bratra Olivera, ještě má nevlastní sestru Tiffany. Má ráda vůni čerstvé bagety a svého psa a nesnáší, když musí být daleko od rodiny a města. Jejím největším koníčkem je móda a oblíbenou barvu má fialovou.
Joanne Valda O'Meara se narodila 29. dubna 1979 v Essexu. Má přezdívku Jo. Je narozena ve znamení býka, má modré oči, blond vlasy, piercing v pupíku a pět tetování a velikost nohy 36. Jo je citlivá, dobromyslná a mírumilovná. V 13-ti letech se rozhodla, že bude zpěvačkou. Vystudovala tedy slavnou hereckou školu Italia Conte a už v 15-ti letech vystupovala jako country zpěvačka v nočních klubech. Joanne má sestru Julii a bratra Shana. Má ráda steaky s hranolkama a svého psa a nesnáší chození po obchodech s oblečením. Její největší hobby je prý tetování a její oblíbená barva tmavě modrá.
Hannah Louise Spearritt se narodila 1. dubna 1981 v Great Yarnemouth. Má přezdívku Little Ted, Minty, Tich nebo Hann Spanner. Je narozena ve znamení berana, má modré oči, blond vlasy, velikost nohy 36 a vyznačuje se širokým úsměvem. Hannah je divoška, ani chvilku neposedí, pořád se směje, pusu zavře jen výjimečně a je pro každou rošťárnu. Kvůli těmto vlastnostem si jako malá zlomila nohu, pravou ruku a malíček. Už jako malá prohlašovala, že se dostane do světa showbyznysu. V 16-ti letech se objevila v show "Bugsy Malone" a odstěhovala se do Londýna. Byla mistryně v plavání a dokonce se stala Sportovní dívkou roku. Má bratra Stuarta a sestru Tanyu. Má ráda párty a Leonarda di Capria a nesnáší svoje nohy a špatnou náladu. Její hobby je tenis a rybolov a oblíbená barva je žlutá.
Bradley John McIntosh se narodil 8. srpna 1981 v londýnském Westminsteru. Má přezdívku Brad, Tosh, B nebo Panda. Je narozen ve znamení lva, má hnědé oči, tmavě hnědé vlasy a velikost nohy 42. Bradley je neposedné šídlo, buď rapuje, šaškuje nebo balí holky. Od 13-ti let, od rozvodu rodičů, bydlí se svým otcem Stephenem. Má nevlastní sourozence Jasminu a Stephena. Po střední škole, kde nepatřil k nejpilnějším, si rok vydělával ve fast foodech (Pizza Hut, Burger King). Také založil se svým kamarádem Darrenem rapové duo "Two Track". Bradley se vyznačuje tím, že u sebe pořád nosí mobilní telefon. Má rád hamburgery, jamajské jídlo, počítačové hry a sport a nesnáší svoje obočí a buzení telefonem. Jeho koníček jsou počítače (říká se mu počítačový maniak) a oblíbenou barvou je modrá.
Nejmladším členem skupiny je Jonathan Lee (Jon), narozený 26. dubna 1982 v Croydenu. Má přezdívku Jonny boy. Je narozen ve znamení býka, má hnědozelené oči, blond vlasy, velikost nohy 42 a několik tetování. Jon je inteligentní levák, velký ochránce zvířat a vege-tarián. Vystudoval herectví a již ve 12-ti letech hrál v muzikálu "Oliver". Rád se vyřádí na mejdanech, ale dává přednost poklidnému bydlení v bungalovu. Má dva bratry Jamieho a Bena a sestru Cassie. V Anglii je Jon hlavně známý ze seriálu "EastEnders". Má rád své vlasy, Robina Williamse a čtení knih a nesnáší kosmetické pokusy na zvířatech, špatný sestřih vlasů a když mu dochází dech. Jeho hobby jsou sport a zvířata a jeho oblíbenou barvou je zelená.
Skupina S Club 7 již vydala tři alba (každé s jednou sérií seriálu). První se jmenuje "S Club" a největší hit z tohoto alba se jmenuje "Bring It All Back". Druhé album se jmenuje "7" a největším hitem je "Reach". A třetí album se jmenuje "Sushine" a největší hit je "Don´t stop movin" (u nás ještě nevyšlo, ale naše rádia už hrají největší hit a tak nebude trvat dlouho a dočkáme se alba). Skupina začala letos spolupracovat s Pepsi colou a propagovat její výrobky. Jejich obličeje mají být na lahvích, plechovkách a na ostatních výrobcích Pepsi coly. Možná také nazpívají reklamní píseň, ale to dosud není známo.DETAIL
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tady?

Ano! 100% (72)

Komentáře

1 CrAzY_gIrLs CrAzY_gIrLs | Web | 23. června 2008 v 9:23 | Reagovat

jj S club7 sou fagt cool lidičky :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama