Can I help you? Write it me! // místo pro Tvoji reklamu

Srpen 2007


Oči kočičí

27. srpna 2007 v 16:06 | Verča

Google loga

27. srpna 2007 v 12:39 | Verča |  Naše tipy a vtipy
Je jich jen pár...:-)
Tak který se vám nejvíce líbí???? :D

Hříšný tanec

23. srpna 2007 v 11:29 | Verča |  O filmech


Shrek 2

23. srpna 2007 v 11:20 | Verča |  O filmech

Shrek

23. srpna 2007 v 11:11 | Verča |  O filmech
Shrek
Ptáte se, kdo je Shrek? Shrek je brčálově zelený a roztomile obludný zlobr (= zlý obr), který si sám spokojeně žije v močále, nikým nerušen se oddává nechutným návykům, z nichž každodenní koupel v pořádně páchnoucím bahně patří k těm nejméně odpudivým. Ve skutečnosti ovšem není tak zlý, jak by se na příslušníka jeho rodu slušelo, agresivní sklony v něm nabydou vrchu pouze v těch případech, kdy nějaký nevítaný (rozuměj každý) návštěvník naruší jeho domácí močálovou pohodu. Pak, s nohama na ramenou, si takový vetřelec bez větších problémů uvědomí, že zkrátka "tady je Shrekovo".
Pohodový život Shrekovi však končí v okamžiku, kdy jsou na příkaz lorda Farquaada do jeho trvalého bydliště internovány všechny pohádkové bytosti. Zahnat na útěk pár chlapíků s pochodněmi v rukou byla pro Shreka sranda, ale vyhazovat ze svého příbytku Sněhurku a sedm trpaslíků, tři slepé myši, vlka v babiččině čepci a desítky dalších "bezdomovců", na to Shrek sílu (ani srdce) nemá. Spolu s oslem, jehož zvláštní znamení spočívá v tom, že mluví, žvaní, kecá a nezavře hubu, se tedy vydává na cestu za lordem Farquaadem, aby s ním dojednal nápravu stavu věci. Zákeřný a bojácný zakrslík lord Farquaad se právě, kromě mnoha dalších mindráků, trápí svým malým - titulem. Rád by se honosil hodností královskou, a tak si hledá vhodnou nevěstu. Shrek mu jde jako do rány. Ne tedy snad jako ta pravá holka na vdávání, ale jako ten, kdo lordovu favoritku - krásnou princeznu Fionu osvobodí ze spárů hrozného draka, přivede a za odměnu obdrží zpět do soukromého vlastnictví močál. Obchod je uzavřen a zlobr s oslem se vydávají do dračího doupěte pro princeznu….

Obrázky - Mrtvá nevěsta Tima Burtona

23. srpna 2007 v 10:55 | Verča |  O filmech
český obal - origoš obal
"Clik na Celý článek"

Lizzie zpívá (Hilary Duff)

23. srpna 2007 v 10:25 | Verča |  → Hilary Duff
la la la la! nejlepší je zpívat s kartáčem! :D "clik na Celý článek"


Mrtvá nevěsta Tima Burtona

22. srpna 2007 v 15:08 | Verča |  O filmech

O filmu:

Mrtvá nevěsta Tima Burtona
Velká Británie, 2005, 78 min
Režie: Mike Johnson, Tim Burton
Hlasy animovaných postav: Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Emily Watson, Albert Finney, Richard E. Grant, Christopher Lee, Joanna Lumley


Příběh se odehrává v 19. století na evropském venkově. Victor se cestou na svatbu zastaví v lese, kde jen tak cvičně pronese svatební slib a navlékne snubní prsten na něco, o čem si myslel, že je to spadlá větev. Ukáže se ale, že to byl prst jedné zemřelé
Děj animovaného příběhu se odehrává ve viktoriánské vesnici v 19. století a sleduje příběh Viktora, mladého muže vtaženého do podsvětí, kde je oženěn s tajemnou mrtvou nevěstou. Jeho skutečná nevěsta Viktorie na něj mezitím čeká ve skutečném světě. Přestože se život v Zemi mrtvých ukáže být mnohem barvitější, než jeho striktní viktoriánská výchova, dospěje Viktor k závěru, že v tomto ani v dalších světech neexistuje nic, co by ho udrželo odloučeného od jeho skutečné lásky...
Mrtvá nevěsta Tima BurtonaHlavní postavou je nesmělý, zmatený a uzavřený mladík Viktor (mluví Johny Depp), který se má oženit s Viktorií. Ale díky svým povahovým vlastnostem je při svatebním obřadu tak nervózní, že je oddávající prostě není schopen oddat a obřad ukončí s tím, ať přijdou, až se Viktor naučí správně říci manželský slib.
Jak tak bloumá v noci po lese a snaží se ho naučit, z ničeho nic se mu to povede v momentě, kdy zkouší prsten nasadit na větev čnějící ze země. Jaké je ale jeho překvapení, když zjistí, že nejde o větev, ale o ruku zavražděné dívky, se kterou se tímto omylem právě oženil a ocitá se v říši mrtvých. Marné je jeho vysvětlování, že ještě žije a že sem nepatří a že je to všechno omyl.
Mrtvá nevěsta Tima BurtonaTemná morbidní atmosféra je kombinována se svérázným cinickým humorem a vytváří tak zcela jedinečný požitek z filmu. Svět kostlivců prolezlých červy, chrastících kostmi a hnijících zároveň, kteří se snaží vypadat strašidelně je na druhou stranu kombinován vtipnými až roztomilými maličkostmi, jako je třeba úžasný pejsek-kostlivec, kterého Viktor dostane jako svatební dar od své mrtvé nevěsty Emily nebo Emiliny krásné vypadávající oči spolu s červíkem, který v nich žije.
Mrtvá nevěsta Tima BurtonaMohlo by se zdát, že jde o hororovou komedii, přesto však je za tím vším temnem především láska a romantika. Viktor, který je zamilovaný do Viktorie poznává, že mrtvá Emily je také velmi hodná a milá. V podstatě jí má také rád, ale marně se jí snaží vysvětlit, že prostě nemůže žít s mrtvolou.
Mrtvá nevěsta Tima BurtonaSpolu s novým Wallacem a Gromitem je to letos již druhý animák, který nejde cestou, dnes rozšířené, počítačové animace, ale spoléhá se na osvědčené konzervativní techniky. Mrtvá nevěsta Tima Burtona je celá vytvořena jako loutkový film. Tim Burton však pracuje jak o život, takže je to letos, spolu s Karlíkem a jeho továrnou na čokoládu již druhý film z jeho dílny.


Radící Johnny Depp

22. srpna 2007 v 14:54 | Verča |  ♥ Johnny Depp
Johnny: Takže já bych řekl, že by to mělo být naopak, ale když...
(moje.pozn.: vydíte ty jeho náramky...?)

Zase jedna good vypadající Avril

22. srpna 2007 v 14:49 | Verča |  → Avril Lavigne
má hezký tričko! ;o)

Vypadá skwěle

22. srpna 2007 v 14:47 | Verča |  → Avril Lavigne


V čapce ;o)

22. srpna 2007 v 14:45 | Verča |  → Hilary Duff

Hilary v limuzíně

22. srpna 2007 v 14:43 | Verča |  → Hilary Duff
" Clik na Celý článek"
toe pohodlíčko co? taky bych si dala říct :D


A Cinderella Story (Moderní popelka)

22. srpna 2007 v 14:26 | Verča |  O filmech
Hrají: Hilary Duff, Chad Michael Murray, Regina King, Mary Pat Gleason, John Billingsley, Joshua Jackson, Jennifer Coolidge, Lin Shaye
Originální název: A Cinderella Story
Žánr: romantická komedie
Délka: 92 minut
Rok vydání: 2004
Motto: Tento film je utkaný ze snů...
Popis: Sam, středoškolačka v posledním ročníku (HILARY DUFF) skáče podle toho, jak si pískne její sobecká macecha Fiona (JENNIFER COOLIDGE) a posluhuje svým dvěma škodolibým nevlastním sestrám, které s ní zacházejí spíše jako se služkou než jako se členem rodiny. Sam má svůj velký sen - dostat se na Princetonskou univerzitu, avšak kromě studia musí i tvrdě pracovat, a tak to s jejím společenským životem za moc nestojí.
Co se však nestane, při chatování narazí na tajemného okouzlujícího prince ze stejné školy, se kterým si víc než rozumí. Když se ale ukáže, že její anonymní spřízněnou kybernetickou duší je na škole superpopulární a navíc velmi přitažlivý hráč amerického fortbalu Austin Ames (CHAD MICHAEL MURRAY), Sam zpanikaří a prchá zpět do reality, pričemž ztrácí při útěku před dvanáctou z plesu svůj mobilní telefon. A jelikož se bojí, že až Austin zjístí, kdo jeho vysněná princezna skutečně je, odvrátí se od ní, snaží zmařit všechny jeho pokusy o odhalení své identity. Nechá se Sam ovládnout svým strachem a nebo najde odvahu být sama sebou a vydat se životní cestou, po které vždy toužila?
Sam a Austin na plese....

Italské prázdniny

22. srpna 2007 v 14:25 | Verča |  O filmech

Základní informace

Český název: Italské prázdniny
Originální název: The Lizzie McGuire Movie
Česká premiéra: Neznámo kdy, ale už byla.
Světová premiéra: 26. dubna 2003 (před 1579 dny)
Natočeno: USA 2003
Italské prázdniny
Lizzie se chystá s kamarády na prázdniny do Říma a těší se, že si tam pořádně užijí své čerstvě nabyté "dospělosti". Jenže na stejnou cestu se chystá i Lizzina domýšlivá spolužačka Kate, a co je horší, obě úhlavní nepřítelkyně spolu budou muset sdílet pokoj.

Situaci alespoň trochu zachraňuje Lizzin nejlepší kamarád David Zephyr Gordon přezdívaný Gordo, který jede do Říma také a hned první den vezme Lizzie na velkou vyhlídkovou cestu po městě skončící u slavné fontány di Trevi, která údajně plní přání. A právě tady se Lizzie setká s hvězdou italské pop music Paolem Valisarim, jenž ji omylem považuje za svou partnerku, populární zpěvačku Isabellu Parichi, se kterou se před nedávnem pohádal a která jako by jí z oka vypadla.

Paolo vezme Lizzie na projížďku kolem Říma a pak ji požádá, aby společně s ním vystoupila místo Isabelly na chystaném slavnostním předávání hudebních cen a zazpívala s ním duet, který předtím zpíval s Isabellou. Navíc se Paolo netají tím, že se do Lizzie bláznivě zamiloval, a zdá se, že také ona má pro něj slabost.

Hloupá naivní školačka se mění v krásnou sebevědomou pop hvězdu, ale současně si také začíná uvědomovat pravý význam přátelství, postupně přebudovává svůj hodnotový žebříček a musí se rozhodnout, jestli vymění svůj nový báječný život za staré dobré časy mezi přáteli. Také Gordo musí čelit nečekané situaci a uvědomit si, co vlastně k Lizzie cítí.

Americká komedie, která navazuje na úspěšný televizní seriál vysílaný v letech 2001 až 2004, vznikla v roce 2003, kdy ji natočil režisér Jim Fall. Hrají: Hilary Duff (Agent Cody Banks, Moderní Popelka) jako Lizzie a Isabella, Adam Lamberg (Den, kdy zastřelili Lincolna) jako Gordo, Hallie Todd (Kdo bude mít rád mé děti) coby Jo McGuire, Robert Carradine (Muž se srdcem kovboje, Monstrum) jako Sam McGuire, Ashlie Brillault jako Kate Sanders, Alex Borstein (Divoké kočky, Santa je úchyl) jako slečna Ungermeyerová, Yani Gellman (Temná legenda 2 - Poslední záběr, Jason X) jako Paolo Valisari, Brendan Kelly jako Sergej, Carly Schroeder jako Melina Bianco a další.